Сінчук Юрій Михайлович - начальник управління
Пузир Олег Михайлович - заступник начальника управління з навчально-наукової діяльності
Відділ дошкільної, середньої та позашкільної освіти
Невідома Наталя Іванівна - начальник відділу
Смольнікова Наталя Андріївна - головний спеціаліст
Бабак Ніна Вікторівна - головний спеціаліст
Осадчук Ольга Олександрівна - головний спеціаліст
Галета Ольга Володимирівна - головний спеціаліст
Відділ договірної, правової та кадрової діяльності
Болотіна Олеся Михайлівна - заступник начальника управління, начальник відділу
Олексієнко Олена Геннадіївна - інспектор з кадрових питань
Підгурська Наталя Анатоліївна - головний спеціаліст
Ляшкова Віра Володимирівна - головний спеціаліст
Малютенко Анатолій Анотолійович - головний спеціаліст
Козленко Юрій Петрович - водій
Централізована бухгалтерія
Веселова Майя Аркадіївна - головний бухгалтер
Загороднюк Валентина Аркадіївна - провідний фахівець (заступник головного бухгалтера)
Кордолєвська Оксана Анатоліївна - фахівець І категорії (бухгалтер І категорії)
Лемех Тетяна Анатоліївна - фахівець (бухгалтер-спеціаліст)
Жукова Наталія Іванівна - фахівець І категорії (бухгалтер І категорії)
Шаронова Світлана Григорівна - фахівець ІІ категорії (бухгалтер ІІ категорії)
Мазій Світлана Вячеславівна - фахівець І категорії (бухгалтер І категорії)
Сліпченко Тетяна Володимирівна - фахівець І категорії (бухгалтер І категорії)
Селезень Людмила Іванівна - фахівець І категорії (бухгалтер І категорії)
Баранець Алла Григорівна (25% суміщення) - фахівець ІІ категорії (бухгалтер ІІ категорії)
Маловичко Олена Євгенівна - фахівець ІІ категорії (бухгалтер ІІ категорії)
Жупаніна Оксана Василівна - фахівець (бухгалтер-спеціаліст)
Мордель Олена Володимирівна - фахівець І категорії (бухгалтер І категорії)
Запорожан Людмила Миколаївна - фахівець (бухгалтер-спеціаліст)
Деменко Наталія Юріївна - провідний фахівець (заступник головного бухгалтера по механізованому обліку)
Бистріка Олена Миколаївна - фахівець І категорії (бухгалтер І категорії)
Томенчук Любов Іванівна - фахівець І категорії (економіст)
Яновська Леся Петрівна - провідний фахівець (старший економіст)
Нежурбіда Тетяна Анатоліївна - фахівець (бухгалтер-спеціаліст)
Невмержицька Оксана Григорівна - фахівець (бухгалтер-спеціаліст)
Воронкова Наталя Михайлівна - фахівець (бухгалтер-спеціаліст)
Заріцька Валентина Анатоліївна - фахівець ІІ категорії (економіст)
(на час відпустки Ненько С.Ю.)
Група з централізованого господарського обслуговування закладів і установ освіти
Мохірєва Віра Борисівна - начальник групи з централізованого господарського обслуговування закладів і установи освіти
Бондар Ніна Федорівна - фахівець ІІ категорії (інженер)
Брикін Олександр Миколайович - фахівець (інженер)
Гуценко Аліна Михайлівна - фахівець (інженер) з охорони праці
Глимбоцький Олександр Петрович - водій І класу
Терещук Світлана Іванівна - прибиральник службових приміщень
Нестерова Ольга Володимирівна - секретар-друкарка
Білошицький Василь Іванович - водій І класу
Тархов Олег Борисович - технік з експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства
Шаклеїн Леонід Миколайович - слюсар-сантехнік
Свернюк Валерій Михайлович - слюсар-сантехнік
Луценко Владислав Васильович - слюсар-сантехнік
Чечун Геннадій Михайлович - слюсар-сантехнік
Ніколаєва Тетяна Олександрівна - двірник 1 ст.
Булюкін Валерій Євгенович - двірник 0,5 ст.
Штірбу Любов Іванівна - двірник 1 ст.
Грабова Валентина Петрівна - сторож 1 ст.
Майстренко Костянтин Олександрович - сторож 1 ст.
Струцька Надія Іванівна - кошторисник (трудова угода)
Група з організації харчування в закладах освіти
Світленко Марія Захарівна - провідний фахівець (начальник групи з організації харчування)
Тітова Оксана Миколаївна - експедитор
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Южноукраїнської міської ради Миколаївської області
Маленька Любов Михайлівна - директор
Кидюк Лариса Іванівна - консультант
Кравченко Наталя Василівна - консультант
Братищенко Ольга Василівна - консультант
Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр»
Нагорна Юлія Олексіївна - завідуюча КУ ІРЦ
Сінчук Марина Іванівна - консультант-практичний психолог
Ігнатенко Ірина Борисівна - консультант-практичний психолог
Dovidnyk_Upravlinniy_osvity_05_01_2022.doc
Perelik_DNZ_PNZ_statinfa_05_01_2022.doc