16 квітня на базі Південноукраїнського ліцею №3 відбулося засідання професійної спільноти вчителів інформатики, які розглядали питання
впровадження елементів STEM та робототехніки на уроках. У цьому закладі це питання знайшло відображення як в початковій, основній, так і в старшій школі.
Рівно п’ять років тому зроблено перші кроки, а вже сьогодні команду завзятих, ерудованих, творчих та креативних дітей і їхнього керівника Ольгу Лук’янчук знають в усій України, а продукти створені ними в процесі роботи, знають і за межами країни. Календарі, сувеніри, іграшки та інше виготовлено ними, продано на різних аукціонах, а кошти перераховані хлопцям ЗСУ – як їхнім колишнім учням так і тим, хто цього потребував.
Допомагаючи вчителям географії, діти створили «Скарбницю матеріалів», де зібрано ресурси, які допоможуть вчителям географії у викладанні тем про океани та сприятимуть підвищенню інтересу до вивчення предмету учнями. Командна робота, розповіді про зроблене та перспективи на майбутнє – цим живе педагог та команда robo-tigers. Їм цікаво самим, до цього вони долучають інших, і як результат – перемоги та бажання досягти нових результатів.
Тільки тоді, коли вчитель живе новими ідеями, віддає себе своїм підопічним, є фанатом своєї справи, можна досягти таких результатів.
Це робота не одного дня, а ціла система, яка сьогодні стала невід’ємною частиною освітнього процесу.
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради
Департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністарції
Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Міністерство освіти і науки україни
Український Центр Оцінювання Якості Освіти
Управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області