
Сьогодні у СЮТ панувала особлива атмосфера творчості та екологічної свідомості. Наші педагоги Лариса ГОРШКОВА та Вікторія КІРА разом із вихованцями поринули у захопливий світ еко-арту!
Пластикова пляшка — це не сміття, а цінний матеріал для апсайклінгу.
Разом із дітьми ми розібралися, як побутові відходи можуть перетворитися на корисні та естетичні речі. Результатом нашого еко-воркшопу стали чудові, міцні та оригінальні кошики, які вихованці виготовили власноруч!






Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради
Департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністарції
Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Міністерство освіти і науки україни
Український Центр Оцінювання Якості Освіти
Управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області